Dijital Reklam Ekranları

Dijital tabelalar hareketli görüntü ve yazılarla karar verme aşamasındaki müşterileri daha hızlı etkileyebilir, ürününüzün tanımını etkili bir şekilde yapabilir, satışını hızlandırabilir.

 Reklamlarınızı ve mesajlarınızı dijital ortamda hedef kitlenize kaliteli bir yayın ve zengin görsel içerikle duyurabileceğiniz; bir ağ aracılığıyla dağıtılan ve uzaktan yönetilebilen kullanımı kolay olan bir sistemdir. 

Perakende Sektöründe, Süpermarketler, Elektronik Marketler, Tekstil Ürünleri Satan Mağazalar, Otomotiv Showroomları, Kozmetik Ürünleri Satan Mağazalar, Reyonlarda hedef kitleye yönelik; mağaza girişlerinde ve mağaza içinde müşteri ve personele yönelik duyurular için akıllı, hızlı ve etkin çözümler mümkün. Mağaza vitrinlerinde ve dış cephelerinde de kullanılabilmektedir.

Ulaşımda, Hava alanları, Otobüs, Tren Garları,Limanlar, Uçak, Otobüs, Gemi, Taksi iç mekanları, Personele yönelik duyurular, müşterilere yönelik seyahat tanıtımları, kampanyalar, hareket saatleri, sefer planları için kullanılmaktadır.

Eğlence Sektöründe, Cafe-Restaurant-Bar-Pastahane, Sinema, Konser, Tiyatro Salonları geniş kitlelere hitap edilebilen bir sektör olan eğlence sektöründe, bilgilendirme, tanıtım, promosyon duyuruları, etkinlikler gibi birçok duyuruda kullanılmaktadır.

Bunlara benzer bir çok alanda kullanılabilmektedir.